Guns'n'Glory WW2

Guns'n'Glory WW2 1.0.0

Tower defense w czasie II wojny światowej

Zalety

  • 12 różnych map
  • Wciągająca rozgrywka
  • Całkiem ładna grafika
  • 3 poziomy trudności

Wady

  • Brak trybu multiplayer

Doskonały
9

Guns'n'Glory WW2 to darmowa gra z gatunku tower defense. Jeśli jesteś fanem gier na Androida to z pewnością kojarzysz tę grę w wersji gdzie akcja toczy się na Dzikim Zachodzie (sprawdź Guns'n'Glory). Tym razem kowbojski kapelusz przyjdzie Ci zamienić na żołnierski hełm, a rączego rumaka na ... czołg!

Guns'n'Glory WW2 to przede wszystkim sprawdzony pomysł tower defense, podany w komiksowym stylu, z akcją w czasie II wojny światowej. Na początku rozgrywki możesz wybrać jedną ze stron konfliktu: nazistów lub Amerykanów. Następnie należy rozpocząć kampanię, która składa się z 12 map i oferuje 3 poziomy trudności. Po przejściu każdego z etapów będziesz mógł zakupić wojsko oraz ulepszyć jednostki.

W Guns'n'Glory WW2 Twoim zadaniem jest ochrona budynków, które należą do armii. Wyraźnie oznakowanymi ścieżkami z kilku stron (czasem jednocześnie) napierać będą wrogie wojska. Swoich żołnierzy musisz rozmieścić tak, aby nie dopuścić do zniszczenia budowli.

Sterowanie w Guns'n'Glory WW2 jest bardzo proste, wręcz intuicyjne. Grafika wygląda całkiem ładnie, chociaż nie powala na kolana. Podobnie jest zresztą z oprawą dźwiękową, która ani nie zachwyca, ani nie przeszkadza.

Guns'n'Glory WW2 to dobra, ładnie wykonana gra. Jeśli lubisz tower defense lub znasz już poprzednią część gry to z pewnością i ta Ci się spodoba. Do boju zatem, na Berlin/Stalingrad!

Guns'n'Glory WW2

Download

Guns'n'Glory WW2 1.0.0

Opinie użytkowników o Guns'n'Glory WW2